Homestaging

Prodej rodinného domu v Kralupech

Atypický rodinný dům v klidné a zelené části Kralup – Hálkova ulice. Obytná plocha 303 m2, zahrada 1 155m2. V současné úpravě dům nabízí 6 pokojů, pracovnu, hernu, kuchyni, zimní zahradu, 2 x koupelnu, saunu (finská kombinovaná) a venkovní bazén. Podlahy převážně vinylové. Vytápění domu tepelným čerpadlem typ voda – vzduch. Přízemí domu lze vytápět i krbem napojeným na otopnou vodu. V koupelně a kuchyni elektrické podlahové vytápění. Dům je zateplen, nová fasáda Novabrik. Klimatizace Toshiba. Eurookna + předokenní hliníkové rolety. Zahrada o velikosti 1.155 m2 je vybavena rozstřikovači a systémem kapková závlaha s řídící jednotkou. Bazén je vyhřívaný tepelným čerpadlem. Dům byl zkolaudován v roce 2003. Zásadní úpravy domu byly provedeny v letech 2015/2016. Velmi nízké provozní náklady.

Před realizací

V červnu 2017 se na nás obrátil náš dlouholetý klient s tím, že jeho známý již půl roku nabízí zatím neúspěšně přes jednu nejmenovanou RK svůj rodinný dům v Kralupech. Následovalo domluvení osobní schůzky přímo na domě a představení domu společně s důvody prodeje. Po prohlídce domu dostal majitel nejen zpětnou vazbu, co se musí pro úspěšný prodej domu udělat, ale i cenovou analýzu s doporučením startovací a reálné ceny. Dosavadní prezentace domu absolutně neodpovídala kvalitě domu a investicím, které majitel do domu investoval. RK, která dům doposud nabízela, neudělala vůbec nic proto, aby se dům mohl prodat, nehledě na nekvalitní foto a celkové zpracování prezentace.

Jak vypadal dům před tím, než jsme se pustili do proměny domu?

Po realizaci

Jaké doporučení od nás majitel dostal a co jsme dále pro úspěšný prodej domu udělali?

Rozdílnost barev v celém domě byla zřetelná na první pohled a ne každého takové barvy osloví a udělají na něj ten správný dojem. Proto se celý dům nechal vymalovat do bílé barvy, která v každé nemovitosti působí čistě a elegantně. Dům se po malování nechal komplet uklidit a vyčistit. Zahrada se musela nechat posekat a prorůstající tráva mezi dlaždicemi šla rovněž pryč.

Konečně byl dům perfektně připraven pro dovezení nábytku, následné nafocení od profesionálního fotografa, vytvoření profesionálního videa, vlastních webových stránek domu. Prostě parádní práce.

A jak jsme našli šťastného kupujícího?

Když byl dům takto perfektně připraven na prodej, naplánovali jsme „Den otevřených dveří“ na jednu říjnovou neděli. Přišlo 6 zájemců, kteří dům chtěli vidět (dům byl před tím 6 měsíců v nabídce jiné RK!). Jedni klienti se nás dokonce ptali, jestli je to ten samý dům, co před časem viděli v nabídce, ale nezaujal je. “Ano, je to ten samý dům.“

Jeden z klientů nakonec dům koupil a my máme opět šťastného majitele i kupujícího.

Kdo a kolik lidí se na celém prodeji podílelo?

Aleš Huk komunikace s majitelem, dohodnutí podmínek a podmínek s dodavateli

Jana Křivanová realizace prodeje, zpracování mkt materiálů, videa, web.stránek, Dne otevřených dveří

Michal Polášek komplet výmalba a úklid domu

Zahradník úprava zahrady a pozemku

Romana Huková homestaging, realizace interiéru, nábytek a doplňky

JUDr. Jakub Jan Disman advokát, smluvní dokumentace

Zjistěte více a obraťte se na profesionály v oboru.

Domluvte si schůzku přímo na 725 293 500, doporučíme Vám nejlepšího makléře pro Vaši nemovitost.