JIŽ BRZDY V PRODEJI - Developerský projekt "CTĚNICKÝ HÁJ"

l-01.jpg l-01.jpg
l-02.jpg l-02.jpg
l-03.jpg l-03.jpg
xxl-01.jpg xxl-01.jpg
xxl-02.jpg xxl-02.jpg
xxl-03.jpg xxl-03.jpg

JIŽ BRZDY V PRODEJI - Developerský projekt "CTĚNICKÝ HÁJ"

Komfortní a moderní bydlení může být zároveň šetrné k přírodě. V lokalitě Ctěnického háje pro vás stavíme pasivní domy, které umějí úsporně hospodařit s energiemi i s dešťovou vodou. K jejich provozu budou využívány obnovitelné zdroje energií.
Referenční číslo: 2
Typ projektu: Domy a vily
Cena: Cena na vyžádání
Plocha: od 123 m2 do 205 m2

Kontakt na makléře

Martin Hušpauer
725293493
martin.huspauer@h2reality.cz

Kontakt makléře

V areálu Ctěnického háje se nachází 35 domů a 1 bytový dům s 16 bytovými jednotkami. Celý prostor je rozčleněn tak, aby poskytoval každé domácnosti soukromí a zároveň podpořil komunitní vyžití a prostor pro volnočasové aktivity. Součástí areálu jsou relaxační zóny i dětské hřiště.

Projekt Ctěnický háj najdete na severovýchodním okraji Prahy. Jen pár kroků od areálu se nachází krásný lesopark, který byl původně součástí areálu ctěnického zámku. Místo i jeho okolí poskytuje mnohé možnosti sportovního vyžití a nejrůznějších výletů. V bezprostřední blízkosti se nacházejí školky a školy, obchody, pošta i restaurace. Klidná lokalita uprostřed přírody, poblíž které najdete vše, co k životu potřebujete: to je projekt Ctěnický háj.

Každý dům je samostatnou jednotkou, která je energeticky soběstačná a zároveň funkční součástí celého areálu. Architektonicky i designově jsme domy vyřešili až do posledního detailu. Umějí skvěle hospodařit s energiemi i s dešťovou vodou a zjednodušili jsme pro vás i jejich provoz a zabezpečení díky systému chytrého bydlení. Předáním klíčů od vašeho nového domova to pro nás nekončí. Chceme, aby se celý areál dále rozvíjel a žilo se vám v něm dobře

Více informací na stránkách projektu: www.ctenickyhaj.cz/cs

 

 

 

Kraj: Středočeský kraj
Okes: Praha-východ
Obec: Přezletice
Část obce: Přezletice

Zobrazit mapu