PŘIPRAVUJEME - Developerský projekt "VIA SANCTA VINOŘ"

06.jpg 06.jpg
01.jpg 01.jpg
02.jpg 02.jpg
03.jpg 03.jpg
04.jpg 04.jpg
05.jpg 05.jpg
07.jpg 07.jpg
08.jpg 08.jpg
09.jpg 09.jpg
10.jpg 10.jpg
11.jpg 11.jpg
12.jpg 12.jpg
13.jpg 13.jpg
14.jpg 14.jpg
15.jpg 15.jpg
16.jpg 16.jpg

PŘIPRAVUJEME - Developerský projekt "VIA SANCTA VINOŘ"

Rezidenční projekt VIA SANCTA ve Vinoři nabízí bydlení v zeleni a přesto na dosah centra Prahy. Díky využití moderních technologií se jedná o bydlení s mimořádně nízkými náklady na energie. Více informací na WWW.VIASANCTAVINOR.CZ
Referenční číslo: 4
Typ projektu: Byty

Kontakt na makléře

Martin Hušpauer
725293493
martin.huspauer@h2reality.cz

Kontakt makléře

Via Sancta

Via Sancta Vinoř je ideálním bydlením pro všechny, kteří potřebují žít na dosah centra Prahy, ovšem chtějí si užívat klidu a pohody bez neustálého ruchu, který je s životem v centru města nebo na sídlištích neodmyslitelně spojen.

Tento rezidenční projekt v sobě snoubí klid a krásy přírody spolu s využitím moderních a ekologicky šetrných technologií: bydlení s mimořádně nízkými náklady na energie, díky technologiím s nízkou spotřebou, všudypřítomná zeleň v nejbližším i vzdálenějším okolí domů, inovativní hospodaření s povrchovými vodami, díky kterému se znatelně sníží spotřeba vody na zavlažování venkovních prostor, a důmyslně řešené parkování pod úrovní terénu.

 

Základní ukazatele projektu:

 

1. etapa:

Celkový počet:
6 bytových domů

Počet parkovacích stání:
110 stání v podzemním parkovacím objektu A

 

2. etapa:

Celkový počet:
8 bytových domů

Počet parkovacích stání:
308 stání v podzemním parkovacím objektu B

 

 Více informací na WWW.VIASANCTAVINOR.CZ 

 

Modrozelený ostrov
nedaleko centra Prahy

Via Sancta Vinoř, modrozelený ostrov nedaleko centra Prahy, to je dobře dopravně dostupný „ráj“ s lesy, jezírky, parky, množstvím skal, romantických roklí a dalších přírodních krás kousek od vašeho bytu nebo domu. Najdete zde také veškerou občanskou vybavenost, pestrou škálu obchodů, školy, školky, lékaře i centra pro sportovní volnočasové aktivity.

V docházkové vzdálenosti od vašeho domova budou tenisové kurty, lední plocha, nově budované golfové hřiště nebo třeba venkovní bazén. Součástí rezidenčního projektu Via Sancta Vinoř je i venkovní posilovna a dětské hřiště. Nabízí se tak krásné a komfortní bydlení hlavně pro rodiny s dětmi, obklopené přírodou, centru Prahy na dosah.

 

Atlantis Development

Společnost Atlantis Development byla založena s jasnou vizí. Chceme vytvářet rezidenční projekty, které poskytnou lidem tu největší možnou kvalitu bydlení spojenou s ekologickým a udržitelným přístupem k zacházení se zdroji energií a vody. Naše projekty jsou určeny všem, kteří chtějí prožít svůj život v zajímavých lokalitách, kde přirozeně funguje spojení přírody s moderními technologiemi a infrastrukturou, a to dopravní, komunikační i energetickou.

 

 

 

Kraj: Hlavní město Praha
Okes: Hlavní město Praha
Obec: Praha
Ulice: Podolanská 521

Zobrazit mapu