PRODÁNO - Developerský projekt "DOMY VE VINOŘI"

022018-img-3875.jpg 022018-img-3875.jpg
wwwdji-0353.jpg wwwdji-0353.jpg
b432.jpg b432.jpg
b531.jpg b531.jpg
5.jpg 5.jpg
022018-img-3875-1.jpg 022018-img-3875-1.jpg
wwwdji-0331.jpg wwwdji-0331.jpg
wwwimg-2733.jpg wwwimg-2733.jpg

PRODÁNO - Developerský projekt "DOMY VE VINOŘI"

Moderní domy Ve Vinoři v Praze, městská část Praha – Vinoř. Nabídka řadových domů dispozic 5+kk a samostatných domů 6+kk s pozemky, v nové části Vinoře, loklita v Žabokřiku. Více informací na WWW.DOMYVEVINORI.CZ
Referenční číslo: 3
Typ projektu: Domy a vily
Cena: od 7 990 000 Kč do 8 490 000 Kč
Zahájení výstavby: 09/2019
Plocha: od 114 m2
Dokončení výstavby:09/2019

Kontakt na makléře

Martin Hušpauer
725293493
martin.huspauer@h2reality.cz

Kontakt makléře

Moderní domy Ve Vinoři v Praze, městská část Praha – Vinoř.
Nabídka řadových domů dispozic 5+kk a samostatných domů 6+kk s pozemky, v nové části Vinoře, lokalita v Žabokřiku.

Více informací na WWW.DOMYVEVINORI.CZ 

 

LOKALITA

PRAHA 9 - VINOŘ

 

Představujeme Vám malý ale dynamický projekt DOMYVEVINORI.CZ, který se nachází v nové volnější zástavbě řadových a solitérních domů v blízkosti Ctěnického háje a vedlejších Přezletic, v části historicky nazývané “V žabokřiku”.
Naše domy přirozeně navazují na tradiční developery lokality, podtrhují svým zpracováním charakteristický urbanis

mus a architekturu místa, a posouvají je do modernějšího „kabátu“ a provedení. Místo je dostupné pěšmo z „centra“ Vinoře bez nutnosti přecházet frekventovanou tepnu Mladoboleslavské ulice, po které se dostanete pohodlně z přilehlých částí Prahy a na okolní dopravní uzly, kterými se pohodlně dostanete na Liberec, Ml. Boleslav, Hradec, Teplice či Ústí nad Labem (Drážďany).

Naše domy najdete v ulicích Lipoltická, Pravská a Stojická. Nyní máme za sebou 7 úspěšných realizací, kde klienti se svými rodinami, dětmi spokojeně žijí a užívají si nový rozměr života městského bydlení v rodinném domě – zkrátka mimo město a přesto v Praze.
Ulice jsou řešeny jako obytná zóna, kde děti a táta s mámou mají přednost před auty, které jsou docela slušně „uklizené“ u své garáže náležící domům nebo přímo v ní.

Nutné je zmínit okolní možnosti, jak trávit volný čas.
Mezi nejhezčí přírodní cíle Vinoře patří především Naučná stezka v rámci Satalicko-Vinořské obory, Ctěnický háj, Vinořská kaskáda rybníků a Ctěnické rybníky a potok se samotným Ctěnickým zámkem včetně okolí zámecké zahrady pro relax a picnic s rodinou.
V zimě a už jsme to zažili x krát se bruslí na rybnících o „106“, Winter Classic jak v Kanadě.

Vinoř, vedlejší Přezletice, Satalice a nedaleké Kbely jsou výborně propojené stezkami pro peší i cyklisty. Jedním slovem, je to příjemné místo pro život, pro rodinný život a to vše opět v Praze, bez nutnosti hodinu cestovat na okraj vnější Prahy a první stanici trasy metra.

VYBAVENOST A SLUŽBY

 • ZŠ,
 • 3x MŠ,
 • Billa obchodní centrum vč DM drogerie a Super ZOO a to jen 5 min pěšky od našich domů ( jen přes ulici a přesto Vás neruší)
 • pošta, bankomat
 • zdravotní středisko (dětský lékař, všeobecný lékař, gynekolog), lékárna,
 • knihovna, kulturně-vzdělávací centrum Vincent,
 • drobní obchodníci, vinotéka, řezník, pekárna, cukrárna
 • restaurace U černínů a U vinořského zámku
 • Hoffmanův dvůr, kde je každou chvíli nějaká zábavná akce
 • pro sportovce je tu sokolovna, multifunkční tělocvična v rámci školního areálu, tenisové kurty a fotbalový klub
 • více jak 40 kroužků v rámci výuky ve škole a mimo ni
 • v brzké době bude dokončen Golfový areál Twin Chapel
 • začne se budovat cyklo a inline dráha (osvětlená) do Kbel
 • zahájila se revitalizace zámecké zahrady Vinořského zámku
 • za podpory MHMP se připravuje lokální zimní stadion vč plaveckého bazénu při Mladobleslavské ulici na počátku Vinoře při příjezdu od Kbel, tzv. Sportoviště Vinoř ( zahájení v roce 2018))
 • a v rámci rozvoje Vinoře vnikne nová čtvrť s novým náměstím, sítí obchodů, služeb, veřejných prostor, parkové úpravy a prostor pro život mimo naše skvělé domovy

Vinoř díky své dostupnosti plynule využívá služeb městských částí Kbely, Letňany, Čakovice a Černý most – supermarkety Tesco a Globus, multikino a obchodní centrum OC Letňany, plavecký bazén Lagoon Centrum, zimní stadion ICE ARENA, skydive arean Hurricane Factor Praha, badminton a tenisové haly v Letňanech či Radonicích.

 

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Autobusem:

 • z nedaleké 3min. vzdálené stanice Lohenická se dostanete na konečnou stanice metra trasy “C” Letňany do 13 minut a do 25 minut na stanici trasy “B” Českomoravská.

Vlakem:

 • nově je zavedena midibusová linka se zastávkou 2 min. na nároží ulic Lipoltická a Rosická, kde Vás autobus doveze do 10 min do Satalic do 10min a jste do 25 min. na Masarykově nádraží

Autem:

 • z Vinoře jste do 30 min v centru, ve špičce lehce déle (Mladoboleslavská je sice vytížena, ale jede to – opravdu, taky tady bydlíme …
  přes Teplickou a v Holešovičkách jste do 20 min. v tunelu Blanka
  Vinoř je takřka v blízkosti přes sousední Radonice na pražském okruhu a v kombinaci přes Kbely můžete vyjet směrem na D11, D8 nebo R10 

 

 

Kraj: Hlavní město Praha
Okes: Hlavní město Praha
Obec: Praha
Část obce: Vinoř
Ulice: Lipoltická

Zobrazit mapu