Prodej chalupy s kouzelnou atmosférou v podhradí, Kámen, okr. Pelhřimov, REZERVOVÁNO

chalupa v podhradí chalupa v podhradí
pohled na chalupu ze zahrady pohled na chalupu ze zahrady
posezení u ohniště posezení u ohniště
chalupa chalupa
chalupa, bazén a menší domek chalupa, bazén a menší domek
zahrada zahrada
zadní část zahrady s trampolínou zadní část zahrady s trampolínou
chalupa se zápražím a dvorkem chalupa se zápražím a dvorkem
stodola a dvorek stodola a dvorek
dvorek s naprostým soukromím dvorek s naprostým soukromím
pohled od vchodu ve stodole pohled od vchodu ve stodole
pohled od stodoly na dvůr a menší domek pohled od stodoly na dvůr a menší domek
pohled ze zápraží na menší domek pohled ze zápraží na menší domek
pohled od chalupy do zahrady pohled od chalupy do zahrady
Prodej chalupy s kouzelnou atmosférou v podhradí, Kámen, okr. Pelhřimov Prodej chalupy s kouzelnou atmosférou v podhradí, Kámen, okr. Pelhřimov
obývací pokoj s kuchyňským koutem obývací pokoj s kuchyňským koutem
ložnice ložnice
koupelna koupelna
sklep sklep
příjezd po komunikaci ke stodole příjezd po komunikaci ke stodole
příjezd po zatravněném pozemku k zahradě příjezd po zatravněném pozemku k zahradě
obecní pozemek vedle zahrady obecní pozemek vedle zahrady
les les
pohled od lesa k chalupě pohled od lesa k chalupě
hrad Kámen hrad Kámen
hospoda hospoda
potraviny potraviny
pošta a obecní úřad pošta a obecní úřad
autobusová zastávka autobusová zastávka

Popis nabídky

REZERVACE - Dovoluji si Vám představit stylovou chalupu v romantickém prostředí přímo pod hradem Kámen ve stejnojmenné obci Kámen na Vysočině, okr. Pelhřimov, která se těší na nového majitele.
Jedná se o původně malou zemědělskou usedlost postavenou před 150 lety. Skládá se z hlavní budovy, stodoly a menšího samostatně stojícího zděného domku sloužícího jako sklad zahradnického náčiní, či domek pro hosty.
V hlavní chalupě naleznete tři pokoje - obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelnu s vanou a samostatné WC. Celková užitná plocha chalupy činí cca 80 m2. Tento dům je částečně podsklepen. Půda je nevyužívána, ale vhodná k vybudování obytného podkroví. Výhodou je, že je chalupa v udržovaném stavu, s přípojkou elektřiny, vodovodu (ohřev zajišťuje bojler) a kanalizace, vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva. Je možné tedy nemovitost hned užívat jak k rekreaci, tak k trvalému bydlení. Tento objekt má novou střechu z pálených tašek.
Další obytnou budovou je menší udržovaný domek pro hosty s předsíňkou a jedním pokojem cca 20 m2. Je zde přípojka elektřiny, vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva.
Stodola je v původním stavu a slouží jako sklad dřeva. Samozřejmě i zde se nabízí možnost přebudování na obytné prostory.
Pozemek je rovinatý o celkové ploše 931 m2, samotná zahrada má 587 m2. K využití je zde bazén a trampolína. Mezi chalupou a bývalými hospodářskými staveními je travnatý dvorek, kde naleznete naprosté soukromí. Přilehlá zahrada nabízí jak stín vzrostlých stromů, tak slunečnou část se záhony. Pod rozkvetlou třešní se nachází ohniště, které doslova láká k posezení u ohně s romantickým výhledem na hrad, který máte ze všech koutů zahrady jako bonus.
Umístění této skvostné nemovitosti nemůže být lepší, pod hradem, v tichu a zeleni. Vstup do objektu je možný dvěma vchody. Přes stodolu, ke které se dostanete po zpevněné komunikaci nebo vraty do zahrady, ke kterým se dostanete přes zatravněný obecní pozemek, sloužící jako přístup pro tuto nemovitost a sousední chalupu. Tuto velkou travnatou plochu přímo před plotem, mimo komunikaci, určitě rádi využijí děti pro nejrůznější hry.
Co se obce týká, naleznete zde potraviny, hospodu i poštu. Autobus odtud jezdí do Pacova, Pelhřimova i do Tábora. Autem z Prahy po D1 trvá cesta hodinu a čtvrt (120 km).
A samozřejmě se zde nachází romantický hrad Kámen vystavěný na skále ve 13. století. Hrad je otevřen pro veřejnost a je zde stálá expozice šlechtických pokojů a muzeum historických motocyklů. Za zmínku stojí nádherná zahrada, která sousedí s prodávanou chalupou a je na ní také pěkný výhled.
A pro houbaře důležitá informace, les se nachází asi 900 m od chalupy.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a chtěli byste si vychutnat jedinečnou atmosféru nabízené nemovitosti osobně, neváhejte využít „DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“ DNE 16.5. Objednat se můžete u makléřky Veroniky Schneiderové na tel. 725 293 504. Budeme se těšit na viděnou.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 0241 Lokalita Obec Kámen Ulice skryto Cena Cena: cena u makléře Provize včetně provize
Kontaktujte nás
fname: email:
captchaNačtete nový obrázek
Poloha zadaná inzerátem je část města.