Homestaging

Krásný domov se prodá lépe a za vyšší ceny

Svěřte prodej své nemovitosti do rukou opravdových profesionálů. Díky maximální přípravě nemovitosti na prodej jsme schopni dosáhnout vyšší prodejní ceny.

Využíváme služeb našich dodavatelů pro dosažení maxima pro naše prodávající klienty – od úklidu, odvozu starého nábytku, malování, jednoduché doplnění vhodnými doplňky či navezení vlastního nábytku, profesionálního nafocení, zpracování profesionálního videa atd.

Naši makléři mají mnohaleté zkušenosti s prodejem, kdy o konečné ceně rozhoduje kvalitní příprava a následné zpracování zakázky. Klientovi jsou vždy schopni doporučit a poradit co se dá s nemovitostí udělat, tak aby se prodala za nejvyšší možnou cenu.

Prodáváte či pronajímáte Váš dům či byt? Držte se těchto zásad…

Tou první je bezesporu čistota a provedený generální úklid. Prodávat byt jako odpadní skladiště není vůbec dobrý nápad. O prodeji ale rozhodují i další drobnosti. Pokud máte v kuchyni několik nevzhledných skvrn přímo nad sporákem, velký dojem na kupující to neudělá. O otřískaném nábytku nebo rozbitém stolu ani nemluvě. Dalším kamenem úrazu bývá dětský pokoj, který přirozeně nese historické následky toho, jak vaše děti vyrůstaly.

„To, co pro vás znamená kus historie a pojí se s příjemnými vzpomínkami na minulost, to potenciálním zájemcům o koupi bude určitě vadit. Nakonec to může rozhodnout o tom, že se raději poohlédnou po jiné nemovitosti.“

Už mnohem méně lidí ale napadne, že úplně stejně snadno může dojem zkazit zahrada zaplavená listím z okolních stromů či zabahněný vjezd do garáže.

Problém je v tom, že na svoje bydlení se díváte očima, které jsou na takový stav zvyklé. Je těžké vžít se do role kupujících a vidět vaše dosavadní bydlení „z jiné perspektivy“. Proto naše realitní kancelář nabízí specializovanou službu, které se říká HOME STAGING. Jde o soubor opatření, která pomohou vaše bydlení upravit tak, aby se v něm potenciální zájemce cítil co nejlépe. Mnohdy stačí jen naprosto drobné zásahy do interiéru, jako například odstranění rodinných fotografií či jeho vymalování. V některých případech je ale nutný větší zásah.

Zjistěte více a obraťte se na profesionály v oboru.

Domluvte si schůzku přímo na 725 293 500, doporučíme Vám nejlepšího makléře pro Vaši nemovitost.

„Majitelův osobní vkus je v době prodeje spíše na škodu. Z bytu se stává produkt, který se musí líbit všem.“

Home staging dokáže vaše bydlení nejen připravit pro nabídku, ale zároveň prokazatelně zrychluje dobu prodeje nemovitosti a zvyšuje její tržní cenu.

Ukázka proměny a úspěšného prodeje RD v Kralupech